Про проект

Наша візія: ми – перше масштабне незалежне громадське конвергентне медіа (телебачення, сайт, мультимедіа) на Західній Україні.

Наша місія: достовірна, актуальна, цікава та ексклюзивна інформація про Львів для всієї України.

Наші пріоритети:

  • висвітлення суспільно-важливих громадських ініціатив Львова, альтернативних молодіжних різного спрямування,
  • економічно-політичного та культурного життя Львова
  • створення нових дискурсів у Львові та області.

Формат і принципи роботи:

Ми працюємо відповідно за стандартами мовлення Hromadske.TV: прямі ефіри і включення з місця подій, яскраві інтерв’ю та  живі сюжети, марафони, приурочені актуальним темам і заходам у Львові, а також актуальні спецпроекти про місто і для міста

Чим ми відрізняємось від інших медій?

Особливістю нашого формату є цікава подача матеріалів у відповідності до пріоритетів і потреб наших глядачів. Ми не ставимо на перше місце оперативність або сенсаційність, натомість намагаємось висвітлювати тему максимально глибоко і цікаво, шукаючи ті її сторони, які не були розкриті в інших медіях.
Ми активно співпрацюємо з громадськістю – просимо їх пропонувати теми, надсилати свої відео, а також висловлюватися стосовно вже зроблених нами відео, оскільки нам важливо, щоб проблеми наших глядачів були розв’язані, а інформаційні потреби – задоволені.

Відповідно до нашої візії і місії та ситуації у регіоні, який ми представляємо, ми формуємо власні пріоритетні теми, які можуть відрізнятися від топ-тем загальнонаціональних медій, однак мати резонанс серед нашої цільової аудиторії.