Андрій Садовий: “Я готовий до другого туру”

SadovyyKoshulynskyy

Міський голова Львова Андрій Садовий подякував львів’янам за довіру на місцевих виборах 25 жовтня під час підсумкового брифінгу у виборчому штабі «Об’єднання «Самопоміч».

Він прокоментував результати екзит-полів і зазначив, що кожен другий львів’янин проголосував за нього, як за кандидата на мера, а кожен третій житель віддав свій голос за «Самопоміч».

Садовий також висловився щодо ймовірного виходу у другий тур виборів міського голови “свободівця” Руслана Кошулинського, за якого, згідно даних екзит-полів, проголосували 13,2% львів’ян.

“Він досвідчений політик, проводив ефективну виборчу кампанію, я готовий до другого туру”, – зазначив мер. Проте закликав дочекатися офіційних результатів голосування і наголосив, що будь-які результати він і його політична сила приймуть з гідністю.

Щодо результатів екзит-полів до Львівської міської ради, Садовий зазначив, що тепер матиме велику підтримку серед депутатів: «У мене раніше не було ради, яка б мене підтримувала. Це була біда і, як наслідок, багато нереалізованих можливостей. Тепер я матиму раду, яка буде мене підтримувати».